Die vielen talente des ernst mach

Trvá život společnosti, Domovská stránka jako je Angelico Biella, skvělé z hlediska organizace a nadšení, ale spojené s omezeným rozpočtem, který je třeba mít stále na očích, aby nedošlo k špatnému riziku.

Velmi těžké, pokud pocházíte z mimořádné, neopakovatelné sezóny. Musíte počkat, až velké kluby nakoupí, a pak se spokojit s drobky a pracovat na podzemí.

Projekt Biella však začíná třemi velmi důležitými věcmi

Nová sportovní hala, 40% snížení cen vstupenek, angažmá kapitána národního týmu Mattea Soragny, který před 5 lety odlétal z Bielly za triumfy z Trevisa:

Projekt Biella však začíná třemi velmi důležitými věcmi« Pět nádherných let s mnoha světly a některými stíny, scudetto a výbuchem Bargnani, případ Lorbek, ale také v poslední sezóně, kdy se veřejnost v hojné míře vrací, aby nás podpořila.

  1. Spousta vzpomínek, ale život jde dál a já se rád vracím do Bielly, kde panuje velké nadšení kolem nového projektu, kde uděláme Euro-cup a pokusíme se zaplnit novou sportovní arénu.
  2. Snížení cen vstupenek mi připadá jako skvělá iniciativa, jak stále více zapojovat území a rodiny:

HASIČ „Den poté“ někoho, kdo uzavřel neopakovatelný rok, je těžký

Basketbal je sport pro rodiny, všichni vždy říkají, Angelico se stará o to, aby to nebyla jen hezká fráze » .

Teo nechce být hasičem, ale zkušenosti vyžadují, aby zůstal nohama pevně na zemi: «Biella nemá rozpočet na to, aby mohla zůstat u prvního, dobře využila své zdroje a rozptýlení ostatních, ale teď to musí začít znovu tím, že si vytyčí cíl spásy: později, pokud budou vhodné podmínky, můžeme mluvit o play off a jejich cestě do poháru.

Tříletá smlouva ve 33 letech je jako říct, že Soragna by mohla být z Bielly na celý život, zítra možná trenérem nebo manažerem:

Tým má ještě mnoho kusů k dokončení, ale jsem si jistý, že bude konkurenceschopný

  1. „Abych řekl pravdu, o budoucnosti v těchto podmínkách jsem ještě nepřemýšlel, také proto, že mám pocit, Stále mohu hrát několik let na vysoké úrovni.
  2. Promluvíme si o tom, až přijde čas, ale nemyslím si, že budu trenér: na vysoké úrovni je to těžké a stresující, potřebujete hodně osobnosti a správnou příležitost».

KAPITÁN Budoucnost může počkat, lépe se postarat o současný komplex národního týmu, jehož je Teo kapitánem: «Role, na kterou jsem hrdý, ale v praxi se nic nemění, kromě přístupu, který musí být pro soudruhy vždy příkladem, připraveni vidět, co tým potřebuje, a v případě potřeby říct další slovo.

Tvrdě pracujeme, parta začíná dobře, ze všech je velká ochota

  1. Tvrdě pracujeme, parta začíná dobře, ze všech je velká ochotaKvalifikace bude těžká, Francie je silná, má talent a atletiku, ale není to strašák: budeme muset dát 100 % a najít u soupeřů nějaké drobné trhliny».
  2. Mezitím se dnes v Bormiu očekává Andrea Bargnani, čerstvě po obnovení jeho smlouvy na 5 let za přehnané hodnoty (10 milionů dolarů za sezónu).

Pro Tea, spíše drahého přítele než týmového kolegu v Azzurri: «Jsem za něj velmi šťastný, ukázal, že může být rozhodný, a proto stojí za všechny peníze, které vydělá. Bude silný, jsem si jistý, že udělá rozdíl i v modrém.”