Aus dem leben gegriffen

Nejkrásnější fráze o  Blog životě: aforismy a citáty k zamyšlení Vztahy03 02 2023 Oslavujeme dar života citáty a aforismy, které nás nutí přemýšlet, zde jsou ty nejkrásnější fráze o životě

Fráze o životě Citáty o krásném životě Krátké životní citáty Slavné citáty o životě Vtipné citáty o životě Obrázky s citáty o životě Citáty o obtížném životě Citáty o tom, jak být v životě silný

Citáty o smyslu života

 • Filosofické citáty o životě
 • Citáty o životě v angličtině
 • Latinské citáty o životě
 • Fráze o životě

Citáty o smyslu životaExistuje mnoho krásných frází, které mluví o životě. Život je jak to, co spojuje živé bytosti, tak to největší tajemství, které před námi leží. Není proto divu, že fráze a aforismy o životě najdeme v mnoha slavných textech, napsaných velkými mozky minulých let. To proto, že to může být těžké a nespravedlivé, ale nikdo nemůže popřít, jak krásný život je.

V tomto článku jsme shromáždili mnoho frází o životě: krásné, krátké, slavné, vtipné a ironické nebo motivační fráze.

Užitečné k zamyšlení, ale také k poslání těm, které máte rádi. Fráze o životě můžete psát přátelům, sdílet je se svým partnerem a také je použít na vstupenky a věnování. Zjistěte, která z těchto slov nejlépe vyhovují vašim potřebám.
krásné citáty o životě

Citáty o krásném životě

 1. Krásné fráze o životě jsou ty, které hovoří o životě v jeho nejhlubší podstatě. Filozofové o těchto pojmech diskutovali, ale šířili se o nich i zpěváci a spisovatelé.
 2. Známé jsou fráze o životě Paula Coehla převzaté z jeho nejslavnějších knih, ale existují i ​​aforismy o životě, které jsou velmi podobné motivačním a inspirativním frázím: vyberte si tu nebo ty, které jsou pro vás nejvhodnější.

Největší ze zázraků je být, prostě být. Abyste to cítili, nemusíte být bohatí, vzdělaní nebo slavní. Jednoduše buďte! Skutečnost, že jste, je největší záhadou. Protože jsi? proč existuješ? Bez důvodu: nevydělali jste si to, ani jste o to nežádali! Prostě se to stalo (Osho)
Váš čas je omezený, tak jej neztrácejte životem někoho jiného.

Nenechte se uvěznit dogmatem, které je životem podle výsledků myšlenek jiných lidí

Nenechte se uvěznit dogmatem, které je životem podle výsledků myšlenek jiných lidíNenechte hluk cizích názorů přehlušit váš vnitřní hlas. A co je nejdůležitější, vždy mějte odvahu následovat své srdce a svou intuici. Nějak vědí, čím se opravdu chcete stát. Všechno ostatní je vedlejší (Steve Jobs)

 • Musíte žít tak, jak myslíte, jinak dříve nebo později skončíte s myšlením tak, jak jste žili (Paul Bourget)
 • Kdo vedl svůj život dobře / špatně, ponese jeho smrt (Fabrizio De André)
 • Bude mír, když lidský život bude vždy respektován, vítán, milován, od početí až po smrt, vždy se stejnou láskou a ve všech částech světa (Ernesto Olivero)
 • Ten, kdo žije v boji proti samotnému životu, je v agónii (Miguel de Unamuno)
 • Dva úkoly pro začátek života: stále více zužujte svůj okruh a neustále kontrolujte, zda se sami neskrýváte někde mimo svůj okruh (Franz Kafka).

Krátké životní citáty

Být svědky především těch, kteří si udržují hněv vůči společnosti, kterou považují za nepřátelskou. Svědek mu musí vštípit naději tím, že mu dá pochopit, že život stojí za to, když je dán (Pino Puglisi)

Jako lékař uvažuji přesně takto: život je vždy důležitý, nejen když je atraktivní a vzrušující, ale také když se zdá být bezmocný a bezbranný (Enzo Jannacci)Jediný život lidské bytosti není o nic méně cenný než všechny ostatní životy dohromady. (Život)

Krátké citáty o životě

Kolik slov potřebuješ promluvit o životě? Možná je to záhada tak velká a pro lidskou mysl tak nepochopitelná, že možná stačí pár přesných slov, abychom se pokusili otevřít díru a vnést světlo do této otázky. Zde je tedy 10 krátkých vět o životě od spisovatelů, filozofů, myslitelů.